Wyszukiwanie zaawansowane »

Edukacyjne gry planszowe, lub zabawki?

Nasze pociechy, niemowlęta, tuptusie i przedszkolaki. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem związanym z macierzyństwem

Edukacyjne gry planszowe, lub zabawki?

Postprzez Moniczka12 » Śr kwi 29, 2020 8:19 am

Na https://3xk.pl/product-pol-160249-Clementoni-Interaktywny-Edukacyjny-Globus-PREMIUM.html jest dostępny globus interaktywny. Czy ktoś go posiada i może podzielić się opinią? Szukam czegoś edukacyjnego na prezent.
Moniczka12

Re: Edukacyjne gry planszowe, lub zabawki?

Postprzez jurasekl22 » Cz kwi 30, 2020 10:16 am

czy ktoś z was kiedyś korzystał z gier planszowych dla par? Widziałam takie pudełko dla par na stronie gra planszowa dla par tam wszytko jest fajnie opisane nawet filmik na ten temat. Myślałam żeby to zakupić wydaje się to super opcja na spędzenie razem wolnego czasu. Zobaczcie i dajcie znać co myślicie.
jurasekl22

Postprzez galka » Pn maja 04, 2020 8:00 pm

na to pytanie nie można jednoznacznie odpowiedzieć
galka

Postprzez layma » Pn maja 04, 2020 8:02 pm

Wszystko zależy od wieku Twojego dziecka i jego preferencji. Na przykład moje dzieci lubią gry http://www.friv5online.com/gryfriv szczerze mówiąc, ja sam często w nie gram.
layma

Postprzez Mirage » Pn maja 18, 2020 6:44 am

Fakt, wiek i zainteresowania dziecka to podstawa, ale gier i zabawek edukacyjnych jest dużo, warto się rozejrzeć.
Mirage

Postprzez anita230 » Wt cze 02, 2020 7:53 pm

Też nigdy nie mogę się zdecydować, dlatego wybieram najczęściej obie opcje. Decyduję się na coś z gier planszowych i na zabawki, bo ciekawą ofertę może zaproponować strona https://modino.pl/alexander Powinniście zerknąć sobie na ich ofertę, jeśli szukacie czegoś fajnego dla Waszych dzieciaków!
anita230

Postprzez jjusti18 » So cze 06, 2020 6:45 pm

A może warto byłoby podarować im coś odkrywczego? Coś zaskakującego? Co powiecie na laboratorium chemiczne 150 eksperymentów BUKI? Takie eksperymenty chemiczne dla dzieci to coś niebanalnego i na pewno pobudzającego wyobraźnię. Dlatego wydaje mi się, że warto byłoby na coś takiego postawić.
jjusti18

Postprzez kasia77 » Wt cze 09, 2020 10:25 am

Zabawki edukacyjne to super sprawa, ale polecam zabrać dziecko na pokaz magii. Iluzjonista dla dzieci to naprawdę rozrywka, która ucieszy dzieciaki.
kasia77

Postprzez akovacek » Wt cze 09, 2020 8:09 pm

Parę minut temu udało mi się zamówić puzzle dla dzieciaka :)
akovacek

Postprzez tolinka » Śr cze 10, 2020 12:32 pm

Ja jestem większą zwolenniczką gier i zabaw edukacyjnych, w które można zaangażować całą rodzinę, a nie tylko zostawiać dzieci same sobie z kolejnymi zabawkami ze sklepu. W przypadku wielu pociech moich znajomych i rodzeństwa widzę, że sprawdziły się rozmaite aktywności plastyczne i obrazki do kolorowania dla dzieci, takie jak np te https://blog-juniorangin.pl/kolorowanki-kiedy-siegnac-po-ten-rodzaj-cwiczen-dla-dzieci/ - to niby takie proste zajęcie, a może doskonale wpływać na dzieci i rozwijać ich umiejętności, talent, kreatywność. A w dodatku takie obrazki można mieć zawsze przy sobie i doskonale sprawdzają się w domu czy w czasie jakiejś dłuższej podróży
tolinka

Następna strona

Powrót do Nasze dzieci