Wyszukiwanie zaawansowane »

Prezenty na święta

Nasze pociechy, niemowlęta, tuptusie i przedszkolaki. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem związanym z macierzyństwem

Prezenty na święta

Postprzez samantha » Cz lis 03, 2011 7:03 pm

Wkrótce święta i mam do was pytanie. Co zamierzacie kupić swoim pociechom? Mam na myśli głównie dzieci w wieku 1-2 lat. Czy warto dodać już do sporej sterty zabawek kolejne klamoty, czy może coś innego kupujecie?
samantha

Re: Prezenty na święta

Postprzez owall » Pt lis 04, 2011 9:42 am

ja uważam ze nie warto kupować zabawek bo ile w ciagu roku można??? ale z drugiej strony jak na święta nie będzie jakieś zabawki to dziecko nie wytrzyma psychicznie :P
a co twoje dziecko lubi??? prawie 2 letnie dziecko juz ma jakieś male zainteresowania :) możesz kupić konia na biegunach to zawsze daje radość
owall

Postprzez mateczka » Pt lis 04, 2011 12:17 pm

prezentow jest tyle ze jest w czym wybierac np ciastolina- tylko trzeba uwazac zeby dziecko nie zjadlo, laptop pieseczek, klocki odpowiednio duze zeby dziecko nie polknie chyba beda najlepsze bo rozwijaja inteligencje:))
mateczka

Postprzez sharona » Pt lis 04, 2011 1:51 pm

na ten wiek to ja polecam zabawki edukacyjne, szczeniaczek taki do uczenia, fajna jest kuchnia ucz się i gotuj. Wybór duży, ale nie radzę szukać w marketach, tam nie ma dużego wyboru.
sharona

Postprzez niebieskakredka » So lis 05, 2011 12:29 am

:D :shock: Święta a ja tam klocki polecam i konika na biegunach kredki i coś słodkiego no i kolorowanki dzieciak będzie szczęśliwy z wszystkiego ^.^
niebieskakredka

Postprzez mateczka » So lis 05, 2011 11:07 am

wg mnie najlepsza bedzie lalka oczywiscie nie barbie ale taki baby doll wmiare in teraktywna , zreszta pochodz po sklepach masz jeszcze czas no i zobacz co moze najlepiej pasowac twojemu maluchowi w koncu ty jestes matka:))
mateczka

Postprzez owall » So lis 05, 2011 8:32 pm

lalka może byc dobra :) ale musisz cos dotkac i zobaczyć na zwyo nim sie zdecydujesz, nie jest łatwo przez neta kupic.
ja zawsze chodzę do Zebra, Warszawa, Ul. Bodycha, Ursus i dostaje to co chce :) poza tym naprawdę jest fajna obsługa
owall

Postprzez samantha » N lis 06, 2011 5:25 pm

No lalki interaktywne to w sumie dobry pomysł. Macie jakieś sugestie może o dokładna markę lalki czy nazwę?
Owall, byłam w Zebrze, wiem jak tam jest :) raz na 3 miesiące tam się po pampersy, ubranka i różne duperele wybieram. To jest fajny sklep z tego względu że wszystko mogę dostać w jednym miejscu i jest ono dostosowane zarówno dla rodziców jak i dzieci. Są przewijaki i toaleta oraz kanapa przy kąciku zabaw.
samantha

Postprzez mateczka » N lis 06, 2011 9:09 pm

hej a to musi byc cos konkretnego jezeli chodzi o marke, dziecko i tak nie zwraca na to uwagi w koncu to nie kupno nowego samochodu... pochodzisz po sklepie, popatrz moze podpytaj sie sprzedawcy i tyle, alboe wez dziecko i moze jak ja cos zauroczy to kup to na swieta:)
mateczka

Postprzez samantha » Pn lis 07, 2011 9:19 am

nie no, zle mnie zrozumialas. ja nie potrzebuje metki by swiecic nia przed znajomymi, tylko chodzilo mi o to, czy mozecie mi jakies konkretne , sprawdzone przez was zabawki polecic. ale chyba faktycznie w sklepie sie spytam ekspedientka, najwyzej mi rozpakuja ;)
samantha

Następna strona

Powrót do Nasze dzieci