Wyszukiwanie zaawansowane »

W jakie gry gracie z dziećmi?

Nasze pociechy, niemowlęta, tuptusie i przedszkolaki. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem związanym z macierzyństwem

Re: W jakie gry gracie z dziećmi?

Postprzez ola234 » Cz gru 27, 2018 10:18 pm

Bardzo dobra jest Milionerzy gra
ola234

Postprzez Rick » So gru 29, 2018 11:05 pm

Często układamy puzzle, jeśli to się licz jako gra ;)
Rick

Postprzez clicanna » Pt sty 04, 2019 3:00 pm

układamy wspólnie klocki, dzieki temu tworzę więź z dziecmi zamiast dać im telefon i mieć spokój
clicanna

Postprzez Mirage » Wt lut 18, 2020 7:10 am

Z dziećmi powinno się spędzać jak najwięcej czasu, to buduje więź. Warto nauczyć malucha gry w szachy, to bardzo mądra gra i w wielu miastach można znaleźć też kluby szachowe. Zresztą zobacz tu, gdzie można się udać. W Poznaniu klubów nie brakuje, ale i w wielu innych miastach też można znaleźć.
Mirage

Postprzez xena » Cz lut 27, 2020 1:17 pm

Polecam Pędzące Zółwie :) Świetna gra, bardzo zabawna. Lubimy grać z dziećmi, i ta gra na pewno nie będzie rzucona w kąt. Zastanawiamy się nad innymi pędzącymi zwierzakami, ponieważ syn zakochał się w niej od pierwszego zagrania, poza tym gra jest fajna nie tylko dla dzieci. Dorośli równiez dobrze się przy niej bawią tak wiec mozecie się spokojnie zastanowić nad jej kupieniem :)

Z dzieciakami lubimy rownież bawić się figurkami zwierzaków:
https://www.alemaluch.pl/wydawca/Collecta,w,768005

Bardzo dobre jakosciowo ma firma Collecta:
Obrazek
W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie.
xena

Postprzez marzenka.o » Śr maja 27, 2020 7:52 am

Jestem za tym, żeby zachęcać dzieci do gry w szachy. Sprawdź, jak to zrobić, gdy sami nie znacie zasad tej gry.
marzenka.o

Postprzez bajka2 » Wt cze 30, 2020 7:39 pm

Marzenko, też jestem tego samego zdania. :) Moim zdaniem to świetna gra logiczna, która pomoże w rozwoju dziecka. :) Właśnie w sklepie http://www.zegaryszachowe.pl/ znalazłam fajne szachy i do tego zegary szachowe. :)
bajka2

Postprzez lilka91 » Śr lip 08, 2020 6:28 am

My gramy ostatnio w The Sims. To gra mojego dzieciństwa i chciałam żeby moje dzieci też ją poznały. Mamy już prawie wszystkie dodatki do tej gry, a ja cały czas dowiaduję się czegoś nowego na jej temat - https://ekspert.ceneo.pl/top-10-ciekawo ... a-the-sims Ktoś z was też gra w simsy?
lilka91

Poprzednia strona

Powrót do Nasze dzieci