Wyszukiwanie zaawansowane »

Inteligentny dom

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Inteligentny dom

Postprzez julinka » N wrz 04, 2016 9:29 am

Mi w oko wpadł jakiś czas temu system SmartHome od firmy Ferguson. Zastanawiam się nad zamówieniem go bo nie jest kosmicznie drogi a może bardzo pomóc w wielu dziedzinach życia. Korzystacie moze z tego lub innego systemu? jak się sprawdza?
julinka

Postprzez marysia8383 » Pn wrz 19, 2016 8:20 pm

Mi się podobają takie domy inteligentne jak tutaj http://ecoreadyhouse.pl/dom-inteligentny . Warto budować takie domy są one z przyszłością. Podobają mi się, zwłaszcza ich funkcjonalność i nowoczesność.
marysia8383

Postprzez basia322 » Wt wrz 27, 2016 4:01 pm

Mnie też ten temat bardzo interesuje. Wybieram się w listopadzie na targi Warsaw Build, więc liczę, że na takiej imprezie branży budowlanej i wnętrzarskiej na pewno czegoś się w tym obszarze dowiem :) Ale na pewno chciałabym niektóre rozwiązania inteligentne zastosować u siebie w domu, bo to i tak będzie wkrótce standard :)
basia322

Postprzez Guziczek » Śr paź 26, 2016 6:24 pm

Podobają mi sie bardzo takie domy ale wiem, ze sam nie poradze sobie z jego budową. Co prawda projekt mamy już wybrany ale z resztą pomoże nam firma FACHMAN działająca w Mielcu . Zajmują sie budowanie domów i robią to fachowo
Guziczek

Postprzez boddekk » Cz paź 27, 2016 10:21 pm

Umiejętna budowa domu to podstawa w dzisiejszych czasach ale jego aranżacja jest jeszcze ważniejszą kwestią, ponieważ będzie żyć z tym na co dzień ! Polecam poczytać na blogu o poradach takich montaż kominka w salonie czy jak wykończyć swój pokój, łazienkę czy kuchnie ? Poczytajcie o nowoczesnych trendach, możliwościach i ciekawych zastosowaniach jakie wybierają ludzie w obecnych czasach, niezłe porady wykończeniowe opisują !
boddekk

Postprzez Kasandra1 » Pn lis 14, 2016 9:49 pm

Do inteligentnego domu pasowałyby okna pasywne kraków np. od http://naszeokna.com/ , są energooszczędne i optymalne szczególnie dla nowoczesnego budownictwa :)
Kasandra1

Postprzez mamsza » Pt mar 10, 2017 12:10 pm

System inteligentnego domu to bardzo ciekawe rozwiązanie. Warto o tym poczytać. Jeśli nie macie przekonania, lub może nie macie jeszcze pojęcia, jak to działa, to polecam zapoznać się z artykułem http://strefarelaksacyjna.pl/jeden-dom-rozne-charaktery. Może przekona Was do takiego rozwiązania. Moim zdaniem jest to super opcja.
mamsza

Postprzez Marlenka » Cz mar 23, 2017 9:30 pm

Taki inteligenty budynek to super rozwiązanie. Jestem wielką fanką nowych technologi i bardzo bym chciała mieć taki system w domu. Niestety jak na tą chwile czekają mnie inne wydatki i jak tylko się ich pozbędę, zacznę myśleć nad takim rozwiązaniem w moim domu.
Marlenka

Postprzez CaroB » Pn mar 27, 2017 8:35 am

Ja również się z wami zgadzam: system inteligentnego domu to fantastyczne, mega fantastyczne rozwiązanie. Moja koleżanka z pracy ma coś takiego i zawsze jak jestem u niej to nie mogę się nadziwić, że to tak super działa. Ona ma jeszcze do tego mega szybki internet światłowodowy, dzięki czemu może sobie swobodnie sterować tym wszystkim na przykład przez smartfona. Ostatnio nawet sama się zastanawiałam nad takim unowocześnieniem swojego domu.
CaroB

Postprzez czekoladowamilka » Pn mar 27, 2017 7:30 pm

Bardzo dużo projektów domów znajdziesz na https://www.domywstylu.pl/domy-parterowe/
Myślę, że coś Ci wpadnie w oko. Też planuję budowę domu inteligentnego, szukałam nawet odpowiedniego systemu.
Myślicie że da się wybudować dom w rok? Chciałabym sie jak najszybciej przeprowadzić na swoje. Życie z teściami daje mi w kość.
czekoladowamilka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości