Wyszukiwanie zaawansowane »

Sklep online ciśnieniomierz

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Sklep online ciśnieniomierz

Postprzez brzuszek123 » Śr sty 02, 2019 8:32 pm

Dzień dobry, poszukuję jakiegoś sklepu online z artykułami medycznymi np. z ciśnieniomierzami. Na razie natrafiłam na taki: https://megamedic.pl/cisnieniomierze/cisnieniomierz-elektroniczny-naramienny Dajcie znać, jeśli jesteście w stanie polecić coś jeszcze.
brzuszek123

Re: Sklep online ciśnieniomierz

Postprzez Mela » N sty 13, 2019 1:11 pm

A proszę Cię uprzejmie https://www.doz.pl/apteka/szukaj/s922-S ... ieniomierz - sporo alternatywy i w bardzo sensownej cenie. :)
Mela

Postprzez tadeusz5454 » Pn sty 14, 2019 9:03 am

Sam ostatnio szukałem takich sklepów i w ogóle ich nie znalazłem.Sam nie wiem dlaczego mam takie problemy z tym.

Postprzez dakir » Pn sty 14, 2019 7:55 pm

zapytaj się swojego lekarza, może ten ci coś dobrego poradzi
dakir

Postprzez MartaSwitezianka » So lip 20, 2019 8:46 pm

Jeśli chodzi o moje skromne zdanie to ciśnieniomierze naramienne według mnie są jednym z lepszych wyborów, które dają najlepsze pomiary. Zajrzyjcie sobie zresztą na stronę https://geratherm.pl/cisnieniomierze/ci ... aramienne/ gdzie znajdziecie ofertę takiego sprzętu. Sama u nich zamawiałam jakiś czas temu i z perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć, że jest to super zakup ;)
MartaSwitezianka

Postprzez wiola.pik » Wt lip 23, 2019 7:02 am

W sieci z pewnością jest sporo miejsc z tego typu produktami
wiola.pik

Postprzez Moniczka12 » So wrz 28, 2019 9:43 am

Prawdą jest, że jeśli chodzi o sprzęt medyczny jak ciśnieniomierz i jego zakup daje nam Internet. Np. na https://mamcisnienie.pl/kategoria-produktu/cisnieniomierz-elektroniczny-naramienny/ są dostępne ciśnieniomierze naramienne takie jak mają lekarze w gabinetach. Wybierając sprzęt warto zwrócić uwagę na to czy jest precyzyjny, bo prawidłowy pomiar jest bardzo ważny.
Moniczka12

Postprzez mms1 » Śr paź 23, 2019 6:54 pm

Dobrze zaopatrzony sklep medyczny, posiada cały sprzęt, który potrzebny jest do działania. Warto więc pomyśleć i zainwestować w potrzebne elementy, które na pewno pozytywnie wpłyną na działanie Twojego miejsca. Wybierz więc Omnes.pl sklep parawan lekarski i postaw na wiedzę, doświadczenie oraz ogromny asortyment.
mms1

Postprzez czekoladowamilka » Pt lis 15, 2019 8:52 pm

Ja ciśnieniomierz zamawiałam przez internet. Od siebie mogę polecić bardzo dobry sklep medyczny. Widziałam, ze mają bardzo szeroki asortyment i atrakcyjne ceny. Ja właśnie zastanawiam się nad zamówieniem środków do dezynfekcji i opatrunków.
czekoladowamilka

Postprzez lilka91 » Wt lis 26, 2019 11:21 am

Moim zdaniem ciśnieniomierz, nici chirurgiczne czy fartuch chirurgiczny jednorazowy najlepiej zamawiać w profesjonalnym sklepie medycznym. Na szczęście takich sklepów na rynku nie brakuje. Mój mąż jest lekarzem i wiele rzeczy zamawia właśnie w internetowych sklepach medycznych.
lilka91

Następna strona

Powrót do Rozmaitości