Wyszukiwanie zaawansowane »

Pokoik dla dziecka

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Pokoik dla dziecka

Postprzez adelinador » Wt wrz 22, 2020 9:04 pm

Hej hej

drogie mamuśki zazwyczaj to kobiety urządzają pokoik dla dziecka. ja bym chciała, żeby był taki uniwersalny już na przyszłość. Szalenie podobają mi się elementy dekoracyjne typu sztukateria jakieś gałązki. Myślę że to może być coś oryginalnego nie?
Widziałam takie wykonania na - http://www.sztukateriaabakus.pl/ Co sądzicie?
:D
Ostatnio edytowano Cz paź 15, 2020 7:53 am przez adelinador, łącznie edytowano 1 raz
adelinador

Re: Pokoik dla dziecka

Postprzez Mariczan » Pn wrz 28, 2020 8:53 am

Zdaje się, że mamy taki sam gust jeśli chodzi o urządzanie pokoju dziecka ;)
Dla mojej córci wybrałam białe meble młodzieżowe. mimo, że ma dopiero 5 lat biurko jest juz w zestawie i czeka na pójście do szkoły. Jedno co jeszcze czeka na wymianę to miejsce do spania. Na szczęście nowiutkie łóżko dziecięce już zamówiłam, lada dzień powinno do nas dotrzeć.na pewno wrzucę wam zdjęcia jak już całość będzie skończona.
Mariczan

Postprzez elzbietaa74 » Pn wrz 28, 2020 12:40 pm

Mi podobają się pokoje w szarości i bieli z kolorowymi dodatkami. Takie pokoje są dość uniwersalne i nawet jak dziecko podrośnie to można zmienić dekoracje, aby zmodyfikować pokój.
elzbietaa74

Postprzez Igaa » Pt paź 02, 2020 11:40 am

Na ten moment jeżeli szukacie ciekawych propozycji w zakresie dekoracji do swojego domu oraz pokoju maluszków to na pewno warto odwiedzić ofertę sklepu internetowego DekoracjeDomowe https://dekoracjedomowe.pl/ w którym będziecie mogli liczyć zarówno na jakość, różnorodność dodatków ja mapy zdrapki/miarki wzrostu/zegary dziecięce i wiele, wiele innych w świetnych cenach i jednocześnie licząc na krótki czas realizacji. Pozdrawiam i udanych zakupów oczywiście życzę!
Igaa

Postprzez miller.micah » Pt paź 02, 2020 2:39 pm

Pokoik dla dziecka najlepiej jak jest przyjazny w jasnych odcieniach.
miller.micah

Postprzez polizejka » N paź 04, 2020 9:45 pm

Jesteśmy świerzo po remoncie pokoju naszej 1 klasistki. Poważna sprawa. Biurko, ładne meble, wygodne łózko. Udało nam się bardzo wygodny, zdrowy materac zakupić w Fiki Miki. Polecam ten model Odeo +, wygoda, nawet można pokrowiec ściągnąć i uprać w pralce
polizejka

Powrót do Rozmaitości