Wyszukiwanie zaawansowane »

Porządny dach

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Porządny dach

Postprzez MartaSwitezianka » Śr wrz 23, 2020 9:27 am

Jestem ciekawa czy możecie mi coś doradzić w tej kwestii. Potrzebuje namiarów na fajną firmę, która zajmuje się pokryciami dachowymi.
MartaSwitezianka

Re: Porządny dach

Postprzez Tarantula » Cz wrz 24, 2020 8:19 am

Myśle, że poruszyłaś tutaj naprawdę ważną kwestię, wręcz kluczową jeżeli chodzi o budowę domów czy innych budynków. W końcu dach to zwieńczenie całej budowli, które ma za zadanie chronić resztę konstrukcji przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. O tych warunkach ja niestety wiem zbyt wiele...w moim domu naprawdę długo zmagaliśmy się z problemami dotyczącymi naszego pokrycia dachowego.. podczas nawet niewielkich ulew dach przeciekał.. Nie wspomnę nawet o naszym strachu i niepewności podczas większych wichur.. W zeszłym roku jednak zdecydowaliśmy, że czas z tym skończyć. Zainwestowaliśmy w zupełnie nowe pokrycie dachowe. Nasz wybór padł na dachówkę z posypką wulkaniczną od firmy Gerard. Mówię konkretnie o modelu Corona. Jeżeli jesteście ciekawi specyfikacji tego pokrycia to na stronie: https://www.gerardroofs.pl/pl/produkty/gerard-corona możecie doczytać sobie wszystkie szczegóły. Firma świetnie sprostała naszym wymaganiom - wszystkie zamówione materiały dotarły do nas jeszcze przed planowanym terminem dostawy ;) Dach prezentuje się rewelacyjnie, a my w końcu bez względu na pogodę możemy spać spokojnie.
Tarantula

Powrót do Rozmaitości