Wyszukiwanie zaawansowane »

Ogłoszenie wyników- tuż, tuż. Zapraszamy do dyskusji

Wątki przeniesione do lamusa

Ogłoszenie wyników- tuż, tuż. Zapraszamy do dyskusji

Postprzez administrator » Pn sty 25, 2010 10:10 am

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 26 stycznia
Konkurs został zakończony 22 stycznia o północy. W tej chwili trwa jeszcze zliczanie głosów internautów oraz analiza nieuczciwego postępowania niektórych graczy. Osoby, które obawiają się, że nadal można głosować i ma to wpływ na wyniki – uspokajamy - będziemy brać pod uwagę tylko i wyłącznie stan głosowania z północy 22 na 23 stycznia.

Zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na temat przebiegu konkursu w tym właśnie wątku.
Administrator portalu Ciążowy.pl
administrator

Re: Ogłoszenie wyników- tuż, tuż. Zapraszamy do dyskusji

Postprzez Agnieszka_kohol » Pn sty 25, 2010 12:03 pm

Ja mam takie uwagi:
1. No wiadomo, że jak uczestnictwo jest proste, to będzie wiele zgłoszeń. I wiadomo, że "swojemu" projektowi dam najwyższą ocenę, a całej reszcie "jedynki". To może jak ktoś bierze udział, to blokować mu możliwość oceniania?
2. Projekty nowe miały większe szanse niż wrzucone wczesniej... Między innymi z tego powodu, o którym napisałam wyżej.
Wiele projektów było super. I według mnie są projekty, które zdecydowanie powinny mieć więcej bardzo dobrych ocen i być duuużo wyżej :D
Agnieszka_kohol

Postprzez Katjaaa » Pn sty 25, 2010 2:38 pm

ja np boje sie, ze zostane zdyskwalifikowana bo mam od jednej osoby z 5komentarzy i jesli glosowala na mnie z tego samego ip to bedzie ze oszukiwalam :cry: powinno sie jakos zabezpieczyc zeby z tego samego ip nie mozna bylo a pewnie kilka poczt sie ma i pozniej jest kaszanka
Katjaaa

Postprzez ciarka » Pn sty 25, 2010 7:04 pm

Moim zdaniem trochę nie wypaliło z tymi głosami. Mogłoby być tak, że koszulki zbierają głosy(np. jedna osoba daje jeden głosik na koszulkę, która mu się podoba dziennie), a nie oceny(czyli od 1 do 5), bo w ten sposób tak jak napisała Agnieszka "..."swojemu" projektowi dam najwyższą ocenę, a całej reszcie "jedynki"..."
ciarka

Postprzez lullu » Pn sty 25, 2010 9:44 pm

Niestety w konkursach "kilkanych" zawsze będzie niezdrowa rywalizacja. Najczęściej głosy są po prostu nabijane przez innych (niekoniecznie znajomych). Jest wiele portali, na których ludzie wymieniają się głosami i tez uważam, że nie jest to do końca fair. Często w takich konkursach wygrywają prace, które wcale nie są ciekawe, ale zdobyły największą ilość głosów właśnie poprzez wymianę. To nic, bo przecież to tylko konkurs, ale może dobrze by było, aby następne konkursy opierały się na innych zasadach.
Dodam jeszcze, że konkurs był bardzo fajny. Gdyby była jeszcze możliwość wydrukowania takiej koszulki, na pewno bym się skusiła. Ubrania ciążowe bardzo często są nieatrakcyjne, a te naprawdę świetne- niestety bardzo drogie. Może ktoś wie, jak mozna to zrobić? Przepraszam, że pytam w tym wątku, ale bardzo się napaliłam na taką koszulkę :)
lullu

Postprzez luska1504 » Pn sty 25, 2010 10:25 pm

Ja mam takie 2 sugestie

1)projektujesz 1do 5 koszulek i zgłaszasz do konkursu tylko 1 z nich.W finale znalazło by się wiec 16 różnych osób a jury z pośród pozostałych nie zgłoszonych do konkursu koszulek wybrało by 3 najciekawsze
i po
2) jeden głosik odpowiada jednemu adresowi IP ( jednemu komputerowi )

Pomysł koleżanki z zablokowaniem głosowania osób biorących udział w konkursie też jest ciekawy.
luska1504

Postprzez Sayen » Wt sty 26, 2010 12:30 am

Zgadzam się z przedmówczyniom co do nowych projektów one miały dużo łatwiej bo aż tyle osób nie mogło specjalnie zaniżyć im głosów . Również zgadzam się z tym było sporo fajnych koszulek choć miały niską ocenę.
Sayen

Postprzez kohol » Wt sty 26, 2010 11:02 am

A, i jeszcze coś takiego - żeby nie było "nowszych" i "starszych" koszulek, t można by było zrobić tak, że przez dwa tygodnie można projektować i wrzucać koszulki, potem lista jest już zamknięta - i rozpoczyna się czas głosowania. To wyrównuje szanse nowych i starych koszulek.
kohol

Postprzez js28 » Wt sty 26, 2010 11:06 am

Oczywiście konkursy klikane są dla tych, którzy mają albo zmienne IP albo głosuje na nich pół szkoły i pół osiedla. To zawsze jest niesprawiedliwe. Tak samo złośliwe zaniżanie ocen. Myślę, że skoro i tak nie mam szans, bo zostałam konkretnie zepchnięta w dalsze szeregi to mam nadzieję, że tym razem oszustom się nie uda.
js28

Postprzez monia » Wt sty 26, 2010 11:11 am

Bardzo dziekujemy Wam za glosy i opinie. To pomoze nam lepiej przygotowac kolejny konkurs, bedzie pewna nauka i Wasze opinie sa dla nas bardzo cenne.
Oczywiscie mozna generalnie stwierdzic ze prawie nic nigdy do konca nie jest sprawiedliwe, ale postaramy sie nastepnym razem by bylo lepiej i bledy popelnione sie nie pojawily.
Pozdarwiam
Mama Antosia oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniołek Maluszek- 9 tc
monia

Następna strona

Powrót do Archiwum