Wyszukiwanie zaawansowane »

Konkurs "kilkany"

Wątki przeniesione do lamusa

Konkurs "kilkany"

Postprzez lullu » Pt maja 28, 2010 10:01 am

Bardzo ciekawy konkurs się pojawił, ale dlaczego znowu jest "klikany"? :( Przecież to prawda stara jak świat, że wygrywają tylko ci, którzy mają dużo znajomych, wymieniają się głosami na forach albo mają zmienne IP :( No cóż, mimo wszystko ciesze się, że przynajmniej temat konkursu jest przyjemny dla oka :)
lullu

Re: Konkurs "kilkany"

Postprzez Amilo » Pn maja 31, 2010 1:11 pm

Prawda , prawda - znow ludzie "wymieniaja sie" glosami - nie wygra najlepsze zdjecie lecz osoba ktora ma najwiecej wtyków . A mialo juz nie byc takich konkursów :( Czy redakcja nie może wybierac zwyciezkich fotek ?
Amilo

Postprzez aster » So cze 05, 2010 8:24 am

To prawda że wygrywają Ci co mają dużą rodzinę i znajomych , zdjęcia powinna wybierać ktoś bezstronny. ;)
aster

Postprzez login... » So cze 05, 2010 9:30 pm

aster napisał(a):To prawda że wygrywają Ci co mają dużą rodzinę i znajomych , zdjęcia powinna wybierać ktoś bezstronny. ;)

Oj, żeby to jeszcze rodzina klikała i znajomi! Przecież oni wymieniają się głosami na forum (np. e-konkursy)! Dla mnie zwykłe oszustwo! Sprzedają głosy albo wymiana głosów za głosy. Gdzie tu sprawiedliwość??? Zgadzam się, to nie jest fair.
login...

Postprzez login... » Pn cze 07, 2010 9:59 am

Dokładnie wiele osob "sprzedaje" głosy i jak ma to byc fair !?
Dlatego proponuje by wszelkie konkursy odbywaly sie na zasadzie - zwyciezce wybiera jury.
login...

Postprzez administrator » Pn cze 07, 2010 2:29 pm

Przypominamy, że poprzedni konkurs „Dlaczego chusta” nie był klikalny, a zwycięzców wyłoniło jury. Wtedy też pojawiły się głosy, że jest to niesprawiedliwe. Obecnie zdajemy sobie więc sprawę z tego, że każda formuła konkursu, jaką zaproponujemy dla pewnej grupy osób zawsze będzie niesprawiedliwa.

Prosimy też o odrobinę zaufania i uważną lekturę regulaminu: http://www.ciazowy.pl/regulamin-konkurs ... iecka.html Osoby, które w jakikolwiek sposób będą oszukiwać w trakcie konkursu, zostaną zdyskwalifikowane. Zmieniliśmy system oceny – nie można już przyznawać gwiazdek, wynikiem nie jest średnia ocen – jak było to w konkursie koszulkowym. Na jedno zdjęcie każda osoba zarejestrowana w portalu może oddać tylko jeden głos.
Administrator portalu Ciążowy.pl
administrator

Postprzez login... » Pn cze 07, 2010 7:38 pm

Ciezko zaufac, kiedy widac juz efekty takiej wymiany glosami. Np. nie wierze, ze zdjecie, ktore obecnie jest na 2 miejscu tak bardzo sie wszystkim spodobalo- jakosc kiepska i niezgodnosc z tematem. Wystarczy.
login...

Postprzez Broszka » Cz cze 10, 2010 8:14 pm

Zwłaszcza ze czolowka to osoby z pewnego forum konkursowego gdzie wymienia sie glosami !
Zdjecia te wygrywaja nie dlatego ze sa fajne ale dlatego ze rodzice tych dzieci maja kupe czasu i pisza do kazdego na forum by zaglosowac w zamian za cos tam. Z pewnoscia opcja wyboru zwyciezcow przez jury jest duzo "bezpieczniejsza" chocby dlatego ze na te wyniki wplywow nie mamy i wygrywa foto ktore komus sie na serio podoba a nie byle jakie z duza iloscia "kupionych" glosow.
Broszka

Postprzez mroziomek » So cze 19, 2010 3:51 pm

Ja zaglosowałam ok 60 osobom bezposrednio pod zdjęciami i prosiłam o rewanż .odpisały mi 4 osoby .To może o czymś świadczyć. :(

Kto może uczciwie zagłosowaś na pewno odwzajemnie glosik.Moge rownież zaglosowac gdzie podacie oczywiście w miare możliwości

http://tiny.pl/htf19
Pozdrawiam
mroziomek

Postprzez login... » Pn cze 21, 2010 9:32 am

mroziomek napisał(a):Ja zaglosowałam ok 60 osobom bezposrednio pod zdjęciami i prosiłam o rewanż .odpisały mi 4 osoby .To może o czymś świadczyć. :(

Kto może uczciwie zagłosowaś na pewno odwzajemnie glosik.Moge rownież zaglosowac gdzie podacie oczywiście w miare możliwości

http://tiny.pl/htf19
Pozdrawiam

Moze trafiłaś na te uczciwe osoby, którym po prostu nie podobało się Twoje zdjęcie i dlatego nie kliknęły. Ja nie proszę nikogo o głosy i nie odklikuję tylko dlatego, że ktoś mi kliknął. Nie rozumiem więc w czym masz problem. Właśnie ludzie z takim tokiem rozumowania bawią się w konkursy klikane. Inna sprawa- jaki portal, taki konkurs. Musicie robić konkursy klikane, bo inaczej portal upadnie? A może są lepsze sposoby przyciągnięcia ludzi? Warte zastanowienia.
login...

Następna strona

Powrót do Archiwum