Wyszukiwanie zaawansowane »

Kobiece choroby

O przygotowaniu do ciąży - badaniach i staraniach

Re: Kobiece choroby

Postprzez naatan27 » Śr cze 20, 2018 10:53 am

Wiecie może gdzie znajdę jakiś ranking telefonów? Zależy mi na tym aby była to wiarygodna strona, na której są same sprawdzone informacje. Jeśli wiecie coś na temat takiej strony to proszę o namiar.
naatan27

Postprzez lucynkaa » Cz cze 28, 2018 4:51 am

Nie zawsze łatwo jest mi dostać wszystkie moje leki w każdej aptece. Dlatego zaczęłam korzystać z tej strony:
https://ktomalek.pl/apteki/bialystok/M2061011/ad-1 . Mogę tu sobie zarezerwować leki przez internet i mieć pewność, że będę mogła je kupić w aptece.
lucynkaa

Postprzez mamutka » Cz sie 09, 2018 2:19 pm

Wcześniej myślałam że problemy z jelitami to głównie kobiet dotyczą. Jakoś wcześniej nie spotkałam się z tym by któryś z moich byłych facetów czy jakiś kolega mówił że męczą go zaparcia czy wzdęcia. A mnie niestety one jeszcze niedawno to nie dawały mi normalnie funkcjonować. Przechodziłam wtedy prawdziwe katusze, już myślałam że ostatecznością będzie dla mnie wizyta u lekarza, czego naprawdę nie lubię . Ale jakimś przypadkiem natknęłam się na reklamę wyrobu medycznego Intesta, później poczytałam o nim w internecie i stwierdziłam że zakupię i ona chyba jakos jedyna mi naprawdę pomogła
mamutka

Postprzez Antoni91 » Śr sie 29, 2018 3:33 pm

Moja żona podczas ciąży zachorowała na hemofilię :(
Antoni91

Postprzez kebzun » Śr paź 17, 2018 9:16 am

Sporo informacji z zakresu chorób zwykle dowiaduję się z blogów takich jak https://www.hemoroidy24.pl/co-na-hemoro ... pieczenie/ uważam, że warto je czytać, aby móc o siebie zadbać i leczyć się naturalnymi sposobami.
kebzun

Postprzez Leila82 » Cz maja 09, 2019 12:18 pm

Ja mam zdiagnozowane PCOS i myślałam, że to przekreśli moje macierzyństwo, ale udało się zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Najpierw była diagnoza, później leczenie a na końcu radość że udało się. Pomagałam sobie urządzeniem komputer cyklu myway, którym wyznaczałam jajeczkowanie i mogła idealnie planować współżycie. Dziś wykorzystuje go jako naturalną antykoncepcję. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.
Leila82

Postprzez mamutka » Wt lip 02, 2019 5:27 pm

Kobiecych chorób jest pełno, dlatego musimy odpowiednio dbać o siebie. U mnie wyszła źle cytologia no ale się nie załamuję to wiem że w infekcji wirusem hpv pomoże mi żel papilocare. Dlatego jeśli będziemy regularnie się badać to jest szansa żeby szybko się wyleczyć i cieszyć się zdrowiem jak najdłużej
mamutka

Postprzez Leila82 » Pn lip 08, 2019 8:08 am

Moja koleżanka z pracy ma PCOS, jest dość bliską osobą z pracy więc troszkę o niej wiem. Zachorowała- a raczej się o niej dowiedziała jak zaczęła się starać o dziecko. Troszkę jej zajęło doprowadzenie do normalności hormonów by mogła mieć dziecko, ale udało się, wiem że min. kontrolowałam swoje dni płodne za pomocą komputera cyklu myway.
Leila82

Postprzez monia92 » So wrz 07, 2019 9:38 am

z tego co słyszałam, to też stosowanie antykoncepcji pomaga leczyć PCOS. Wiecie coś o tym?
monia92

Postprzez GaBa1 » N wrz 08, 2019 9:35 am

Akurat PCOS jest dość poważnym schorzeniem, a i diagnostyka nie taka prosta. Trochę o tym wiem, ponieważ moja starsza siostra przez to wszystko przechodziła. Czytałam też o tym na http://antykoncepcjanamiare.pl/antykonc ... eniu-pcos/ i faktycznie, antykoncepcja a dokładnie tabletki dwuskładnikowe jakie siostra stosuje unormowały zaburzenia hormonalne. Bez porównania teraz jest.
GaBa1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Staramy się o ciążę