Wyszukiwanie zaawansowane »

makijaż permanentny

O przygotowaniu do ciąży - badaniach i staraniach

makijaż permanentny

Postprzez coli » Pn kwi 27, 2020 4:58 pm

witam

Staram się o dziecko ale chciałabym odświeżyć makijaż permanentny brwi. Zawsze robiłam w https://anetabudzinska.pl/makijaz-permanentny/ ale teraz nikt nie odbiera a nie ukrywam że zależy mi na czasie bo jakby się udało .... Może ktoś polecić jakieś sprawdzone miejsce??
coli

Re: makijaż permanentny

Postprzez evee » Pn maja 11, 2020 4:46 pm

wiesz co no teraz wszystkie salony są zamknięte więc wątpie by się udało to zrobić na dniach. ale spokojnie jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze, najwyżej po porodzie sobie poprawisz co trzeba. jeśli chodzi o linergistke to polecam Dominikę Kossakowską z Warszawy ( przyjmuje w salonie JEST PIĘKNIE). Najlepsza z najlepszych :)
evee

Postprzez bubaa » Wt maja 12, 2020 7:14 am

zgadzam się z koleżanką wyżej i w kwestii przeczekania tych kilku tygodni i w kwestii Dominiki :) mega precyzyjna, sympatyczna i przede wszystkim uzdolniona linergistka :)
bubaa

Postprzez pukla123 » Pt maja 15, 2020 12:58 pm

ja osobiście preferuję tradycyjną formę makijażu. Ten permanentny jakoś mnie nie przekonuje. A kosmetyki zawsze zamawiam w kadyshop https://kadyshop.pl/271-kosmetyki-do-makijazu Tam mogę liczyć na wysoką jakość, naturalny skład, dobre ceny i szybką realizację zamowienia.
pukla123

Postprzez lindarose11 » Wt maja 26, 2020 1:19 am

It's very good post which I really enjoyed reading. It is not everyday that I have the possibility to see something like this.
game
lindarose11

Postprzez nelcia99 » Pn cze 08, 2020 9:19 am

ja też robiłam brwi u Dominiki Kossakowskiej :) Bardzo przyjazny salon, super linergistka i jeszcze lepszy efekt końcowy. naturalny wyrazisty ale nie przerysowany.
nelcia99

Powrót do Staramy się o ciążę